facebook

Festiwal

event_image

Łańcuch XI


więcej»
event_image

Łańcuch X


W roku jubileuszu 100-lecia urodzin Witolda Lutosławskiego festiwal Łańcuch X różni się od wcześniejszych jego wydań bogactwem repertuaru oraz ilością uczestniczących zespołów. więcej»
event_image

Łańcuch IX


W 2012 roku edycja IX „Łańcucha” odbyła się od 25 stycznia do 4 lutego, trzy miesiące po październikowej ósmej edycji Festiwalu. Ten przyspieszony cykl organizacji wydarzenia podyktowany był chęcią związania na stałe jego terminu z datą urodzenia Witolda Lutosławskiego. więcej»
event_image

Łańcuch VIII


W dniach 23-26 października 2011 w Warszawie odbyła się ósma edycja Festiwalu Witolda Lutosławskiego Łańcuch. W ramach Festiwalu odbyły się cztery koncerty, podczas których zabrzmiały m.in. Uwertura na smyczki, Livre pour orchestre i Mi-parti, a także utwory Bacewicz, Palestra, Meyera, Spisaka i innych. więcej»
event_image

Łańcuch VII


VII Festiwal Witolda Lutosławskiego "Łańcuch" składał się z dwóch koncertów (5. i 6. czerwiec 2010) więcej»
event_image

Łańcuch VI


Odbywający się w piętnastą rocznicę śmierci Witolda Lutosławskiego szósty festiwal Łańcuch złożony został z pięciu koncertów więcej»
event_image

Łańcuch V


Pięć wydarzeń koncertowych wypełniło piątą edycję festiwalu Łańcuch, która odbyła się pomiędzy 18 a 25 czerwca 2008 roku więcej»
event_image

Łańcuch IV


Pięć koncertów złożyło się na program czwartej edycji festiwalu Łańcuch, która odbyła się w pomiędzy 20 a 24 czerwca 2007 roku W Warszawie więcej»
event_image

Łańcuch III


Na trzecią odsłonę festiwalu Łańcuch złożyły się pomiędzy 20 a 27 czerwca 2006 roku trzy koncerty kameralne i jeden orkiestrowy więcej»
event_image

Łańcuch II


Drugi Łańcuch odbył się między 22 a 30 czerwca 2005 roku więcej»